جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

نحوه یافتن شناسه پیش‌بینی ثبت شده

به منظور مشاهده شناسه پیش‌بینی‌های ثبت شده خود در وب‌سایت بت فوروارد، لطفا متناسب با دستگاه مورد نظر مراحل را دنبال کنید.

یافتن شناسه پیش‌بینی‌های ثبت شده در نسخه موبایل

جهت یافتن شناسه پیش‌بینی‌های ثبت شده خود از طریق تلفن همراه کافیست وارد سایت بت فوروارد شده و سه نقطه سمت چپ صفحه را لمس نمایید.

در این بخش آیکن دوم را انتخاب کنید.

در صفحه باز شده با انتخاب گزینه پیش‌بینی‌های باز فقط پیش‌بینی‌های تسویه نشده شما نمایش داده می‌شوند و در قسمت “همه” تمام پیش‌بینی‌های تسویه شده و باز قابل مشاهده هستند. شناسه پیش‌بینی در قسمت راست صفحه در کنار نوشته “ID” قرار گرفته است برای کپی کردن شناسه می‌توانید روی دو مربع کوچکی که در کنار شناسه قرار گرفته استفاده کنید.

⏩آموزش ویدیویی مشاهده شناسه پیش‌بینی‌های ورزشی ثبت شده

یافتن شناسه پیش‌بینی‌های ثبت شده در نسخه کامپیوتر

پس از ورود به حساب کاربری خود در سایت بت فوروارد بر روی سه نقطه بالای صفحه کلیک کنید و آیکن دوم را انتخاب نمایید. (تصویر زیر)

در صفحه باز شده از نوار سمت راست می‌توانید وارد قسمت مورد نظر شوید. جهت دیدن تمامی پیش‌بینی‌ها گزینه «همه» را انتخاب کنید، همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید شناسه پیش‌بینی‌های شما در سمت راست صفحه در ردیف تاریخ و ساعت نوشته شده است. برای کپی کردن شناسه می‌توانید از دو مربع کوچکی که در کنار شناسه قرار گرفته استفاده کنید.