جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

راهنمای تغییر کلمه عبور

به منظور تغییر رمز عبور حساب کاربری خود در وب‌سایت بت فوروارد، لطفا متناسب با دستگاه مورد نظر مراحل را دنبال کنید.

تغییر رمز عبور در نسخه موبایل بت فوروارد

جهت تغییر رمز‌عبور، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید و از نوار بالا آیکن آدمک یا موجودی خود را لمس کنید.

سپس گزینه‌ «پروفایل من» و گزینه‌ «تغییر رمز‌ عبور» را انتخاب نمایید.

در این صفحه سه کادر مشاهده خواهید کرد که می‌بایست در کادر اول «رمز عبور فعلی» خود و در دو کادر بعدی «رمز عبور جدید» را وارد نمایید. لطفا توجه داشته باشید که ​​رمز عبور جدید شما باید حدأقل دارای ۸ کاراکتر باشد، همچنین باید شامل حروف انگلیسی بزرگ و کوچک، حدأقل یک عدد و فاقد فاصله باشد.

برای مشاهده اطلاعات وارد شده می‌توانید علامت چشم که در سمت چپ هر کادر وجود دارد را لمس کنید.

در صورتی که «رمز عبور جدید» و «تکرار رمز عبور جدید» یکسان باشد، دکمه‌ «تغییر رمز‌عبور» سبز رنگ خواهد شد و با انتخاب آن شما موفق به ذخیره کردن تغییرات خواهید شد.

در صورتی که رمز عبور فعلی خود را اشتباه وارد کرده باشید، خطای رمز عبور قدیمی نادرست است را دریافت خواهید کرد. در این مرحله شما می‌توانید رمز‌عبور فعلی خود را اصلاح کنید و مجددا گزینه‌ «تغییر رمز‌عبور» را انتخاب نمایید.

رمز‌عبور حساب ‌کاربری یکی از مهمترین اطلاعات شخصی شما می‌باشد، به هیچ وجه آن را با دیگران به اشتراک نگذارید و در صورت مشاهده فعالیت مشکوک در حساب کاربری خود رمز‌عبور خود را با استفاده از روش ارائه شده تغییر دهید.

⏩آموزش ویدیویی تغییر رمزعبور حساب کاربری

تغییر رمز عبور در نسخه کامپیوتر بت فوروارد

برای تغییر رمز‌عبور، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید، از نوار بالای سایت بر روی آیکن «آدمک» کلیک کنید و گزینه‌ «پروفایل من» را انتخاب نمایید.

در صفحه‌ جاری سربرگ «تغییر رمز‌عبور» را انتخاب کنید.

در این صفحه ۳ کادر مستطیلی وجود دارد که در کادر اول «رمز عبور فعلی» خود و در دو کادر بعدی «رمز عبور جدید» خود را باید وارد نمایید. لطفا توجه داشته باشید که ​​رمز عبور جدید شما باید حدأقل دارای ۸ کاراکتر باشد، همچنین باید شامل حروف انگلیسی بزرگ و کوچک، حدأقل یک عدد و فاقد فاصله باشد.

در صورتی که «رمز عبور جدید» و «تأیید کلمه عبور جدید» یکسان باشد، کلید «ذخیره رمز عبور» سبز رنگ خواهد شد و با کلیک کردن بر روی آن شما موفق به تغییر رمز‌عبور حساب کاربری خود خواهید شد.

در صورتی که رمز عبور فعلی خود را اشتباه وارد کرده باشید خطای رمز عبور فعلی صحیح نمی باشد را دریافت خواهید کرد که با بستن پیام، می‌توانید رمز‌عبور فعلی خود را اصلاح نموده و مجددا گزینه‌ «ذخیره» را انتخاب نمایید.

رمز‌عبور حساب‌ کاربری شما از مهمترین اطلاعات شخصی شما می‌باشد. لطفا به هیچ وجه آن را با دیگران به اشتراک نگذارید و در صورت مشاهده فعالیت مشکوک در حساب کاربری خود رمز‌عبور خود را با استفاده از روش آموزش داده شده تغییر دهید.