جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

توکن FTN چیست؟ آموزش برداشت هدیه‌های دریافتی از طریق رمزارز FTN

توکن FTN یک رمزارز در شبکه Bahamut است که در برخی بازی‌های سایت بت فوروارد نظیر Fast Trade. Fast Fruits, Fast Master به کاربر پس از دور بازی‌های مشخصی هدیه داده می‌شود. کاربر می‎‎‌تواند این توکن را دریافت کرده و در صورت نیاز به رمزارزهای دیگر نظیر تتر تبدیل نماید. در این مقاله نحوه برداشت این توکن و تبدیل آن به تتر را آموزش خواهیم داد.

برای مثال در بازی Fast Master در نوار بالای صفحه تعداد توکن‌های جمع آوری شده شما نمایش داده می‌شود. پس از اینکه این نوار تکمیل شد. گزینه Claim ظاهر می‌شود همانند تصویر زیر:


برای دریافت این توکن باید روی گزینه Claim کلیک کنید. پس از آن یک پنچره (پاپ آپ) باز شده که از شما آدرس شماره ولت توکن FTN را درخواست خواهد کرد. آدرس شبکه Bahamut یا همان FCRC20 می‌باشد.

برای داشتن شماره ولت FTN (FCRC20) خود باید در یکی از سایت‌هایی که از این توکن پشتیبانی می‌کنند نظیر سایت https://fulgurwallet.com ثبت نام نمایید. ثبت نام بسیار ساده بوده و نیازی به احراز هویت کاربر ندارد.

پس از ثبت نام وارد قسمت «کیف پول من» شوید و گزینه receive (دریافت) را کلیک نمایید همانند تصویر زیر:


در صفحه باز شده آدرس ولت خود را کپی کرده و در بازی در کادر درخواستی قرار دهید تا هدیه به کیف پول شما ارسال شود.


پس از انجام تراکنش و دریافت هدایای FTN می توانید مجدد وارد قسمت کیف پول خود شده و با استفاده از گزینه SWAP (مبادله) توکن خود را به رمزارزهای دیگر نظیر تتر تیدیل نمایید. همانند تصویر زیر:


پس از تبدیل رمزارز دلخواه خود کافی است گزینه برداشت (SEND) را انتخاب کرده و آدرس مورد نظر خود را وارد کنید. بدیهی است که مراحل تبدیل توکن به رمزارز و همچنین برداشت شامل هزینه‌های تراکنش در شبکه خواهند شد.