جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

آموزش برداشت از طریق پی‌اس ووچر (PS-Voucher)

یکی از روش‌های تسویه حساب در وب‌سایت بت فوروارد برداشت از طریق پی‌اس ووچر (PS-Voucher) است، در این روش می‌توانید به سادگی و با دریافت کد ووچر دلاری موجودی حساب خود را برداشت کنید. شما می‌توانید کد ووچر دلاری دریافتی را در صرافی‌های معتبر آنلاین نقد و به ریال تبدیل کنید.

برداشت از طریق پی‌اس ووچر در نسخه موبایل

جهت برداشت از طریق پی‌اس ووچر در ابتدا وارد حساب کاربری خود در ‌وب‌سایت بت فوروارد شوید و از بخش بالای صفحه آیکن «آدمک» را لمس نمایید.

سپس وارد قسمت مدیریت موجودی شده و «برداشت» را انتخاب کنید.


در این بخش گزینه «ووچر پریمیوم» را انتخاب نمایید.

 در صفحه بعد مبلغ مورد نظر خود را در کادر «مبلغ» وارد کرده  و «برداشت کنید» را لمس نمایید تا درخواست برداشت شما ثبت شود.

برداشت از طریق پی‌اس ووچر در نسخه کامپیوتر

جهت برداشت از طریق پی‌اس ووچر پس از ورود به وب‌سایت بت فوروارد از نوار منو بر روی «موجودی حساب» خود کلیک کرده و «برداشت» را انتخاب کنید.

بر روی لوگوی «PS-VOUCHER» کلیک کنید.

در این بخش مبلغ برداشت مورد نظر خود را در کادر «مبلغ» وارد نمایید و «برداشت کنید» را انتخاب کنید تا درخواست برداشت شما ثبت شود.

  • برای نقد کردن پی‌اس ووچر (پریمیوم ووچر) دریافتی می‌توانید به هر یک از صرافی‌های آنلاین معتبر مراجعه کنید. کافی است عبارت «پی اس ووچر» را در گوگل جستجو نمایید تا صرافی‌های مختلف ارائه‌دهنده‌ را مشاهده کنید.
  • دقت نمایید برای استفاده از این روش جهت برداشت، باید حساب خود را تنها از طریق روش «پی‌اس ووچر» شارژ کرده باشید.
  • همچنین توجه داشته باشید در صورتی که درخواست تسویه حساب شما در بازه زمانی ۹ صبح الی ۱۲ شب ثبت شود کد پی‌اس ووچر ظرف یک ساعت به صورت پیام خصوصی برای شما ارسال می‌گردد،‌ در صورت ثبت درخواست تسویه خارج از این ساعات، درخواست تسویه شما در ساعت ۹ الی ۱۰ صبح بررسی می‌گردد.