جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

آموزش ثبت پیش‌بینی ورزشی

به منظور ثبت پیش‌بینی‌های ورزشی مورد علاقه خود در وب‌سایت بت فوروارد، لطفا متناسب با دستگاه مورد نظر مراحل را دنبال نمایید.

نحوه ثبت پیش‌بینی ورزشی از طریق نسخه موبایل

پس از ورود به حساب کاربری برای مشاهده رویدادهای پیش بازی گزینه «ورزشی» و جهت مشاهده مسابقات در حال انجام گزینه «زنده» را که در کنار گزینه ورزشی در نوار بالای صفحه قرار گرفته را انتخاب کنید.


در قسمت پیش‌بازی جهت سهولت در یافتن بازی‌ها و رقابت‌های مهم دو کادر «مسابقات محبوب» و «رقابت‌های محبوب» ارائه شده است، و در ادامه گزینه میکس روز را مشاهده می‌کنید، با ورود به این قسمت میکس‌هایی از رقابت‌های محبوب وجود دارد که از همان قسمت می توانید میکس‌های آماده را انتخاب و پیش بینی خود را ثبت نمایید. همچنین با استفاده از علامت «ذره‌بین» می‌توانید رقابت مورد نظر خود را بر اساس دسته بندی ورزشی، کشور، لیگ و یا با جستجوی نام تیم یا رقابت پیدا کنید و وارد آن شوید.

پس از پیدا کردن لیگ مورد نظر خود، در کنار نام لیگ تعداد رقابت‌های موجود نمایش داده می‌شود  که با انتخاب آن رقابت‌ها نمایش داده می‌شوند.

 همانطور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید در کنار نام رقابت‌ها تعداد آپشن‌های پیش‌بینی مشخص شده است، با لمس کردن آن می‌توانید تمام گزینه‌های پیش‌بینی ارائه شده را مشاهده نمایید.

پس از انتخاب رقابت، از بین گزینه‌های ارائه داده شده پیش‌بینی مورد نظر خود را انتخاب نمایید.
زمانی که گزینه‌ مورد نظر خود را انتخاب کردید، پیش‌بینی شما در «برگه‌ پیش‌بینی» که در پایین صفحه قرار گرفته اضافه می‌شود. گزینه‌ برگه پیش‌بینی را لمس نموده و مبلغ مورد نظر خود را در کادر مربوطه وارد نمایید. در بالای کادر مبلغ، «برد احتمالی» وجود دارد که مبلغی را که در صورت برنده شدن پیش‌بینی دریافت خواهید کرد را به شما نمایش می‌دهد.

در مرحله آخر گزینه «همین حالا پیش‌بینی کنید» را لمس کنید. اگر تمامی موارد درست باشد پیام «پیش‌بینی شما با موفقیت ثبت شد» را مشاهده خواهید نمود.

نحوه ثبت پیش‌بینی ورزشی در نسخه کامپیوتر

پس از ورود به حساب کاربری خود در وب‌سایت بت فوروارد جهت مشاهده رویدادهای پیش‌بازی وارد بخش «ورزشی» و جهت مشاهده بازی‌های زنده وارد بخش «زنده» شوید.

در صفحه مسابقات ورزشی چندین روش برای جستجوی بازی مورد نظر وجود دارد روش اول از طریق وارد کردن نام مسابقه یا تیم در کادر جستجو می‌باشد:

روش بعدی از طریق لیست سمت راست صفحه می‌باشد که با انتخاب نوع ورزش مورد نظر، رقابت‌ها بر اساس کشورها و لیگ‌های آن‌ها دسته‌بندی شده‌اند.

پس از انتخاب لیگ مورد نظر با کلیک بر روی هر کدام، رقابت‌های مرتبط به آن لیگ نمایش داده می‌شوند:

پس از آن می‌توانید با کلیک بر روی هر یک از بازی‌ها تمامی آپشن‌های پیش‌بینی آن رقابت را مشاهده نمایید و پیش‌بینی مورد نظر خود را انتخاب کنید، با کلیک بر روی گزینه مورد نظر، پیش‌بینی شما به پنل پیش‌بینی انتقال می‌یابد. جهت ثبت پیش‌بینی مبلغ مورد نظر خود را در کادر «مبلغ» وارد نمایید و گزینه «همین حالا پیش‌بینی کنید» را کلیک کنید.

 

 

گزینه «حداکثر» که در کنار کادر مبلغ می‌باشد، حداکثر مبلغ پیش‌بینی قابل انجام بر روی گزینه انتخابی را نمایش می‌دهد، در زیر این کادر نیز مبلغ برد احتمالی متناسب با مبلغ پیش‌بینی مورد نظر شما نمایش داده می‌شود.

با کلیک بر روی دکمه «همین حالا پیش‌بینی کنید» پیش‌بینی شما ثبت خواهد شد. در صورتی که مراحل به درستی انجام شود شما پیام «پیش‌بینی با موفقیت ثبت شد» را دریافت خواهید نمود.

⏩آموزش ویدیوی ثبت پیش‌بینی ورزشی (دسکتاپ)