جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

آموزش تبدیل ریال به ارز دیجیتال تتر در صرافی و انتقال برای شارژ حساب کاربری

نحوه استفاده از رمز ارز

برای دریافت و یا انتقال رمز ارز شما به یک کیف پول یا ولت که در واقع حساب بانکی شما در شبکه ارز دیجیتال است نیاز خواهید داشت. اگر تا به امروز رمز ارزی نداشته‌اید طبیعی است که برای نخستین بار باید از صرافی‌های آنلاین برای خرید رمز ارز اقدام کنید. برای تبدیل پول به رمز ارز و بلعکس شما به یک صرافی نیاز دارید برای انتخاب صرافی بهتر از صرافی‌هایی انتخاب کنید که در این حوزه خوشنام هستند. ابتدا حساب کاربری خود را ایجاد کنید، در مرحله بعد نیاز به احراز هویت دارید، احراز هویت را با توجه به دستوراتی که صرافی ارائه کرده است انجام دهید. عموما احراز هویت شامل چندین مرحله نظیر وارد کردن اطلاعات شخصی، تایید شماره موبایل، ارسال تصویر و یا ویدیو خواهد بود. پس از احراز هویت و فعال شدن حساب کاربری، حال می‌توانید با واریز ریالی رمز ارز مورد نظر خود را خریداری کنید.

ابتدا مبلغ ریالی مورد نظر خود را از طریق گزینه «واریز» به کیف پول خود در صرافی اضافه کنید، این مرحله همانند یک خرید اینترنتی ساده خواهد بود، پس از واریز می‌توانید موجودی ریالی خود را به رمز ارز دلخواه خود تبدیل کنید. پیشنهاد ما به شما انتخاب رمز ارزهایی است که همواره ارزش یکسانی دارند همانند USDT که نام دیگر آن Tether (تتر) است. پس از تبدیل ریال خود به تتر حالا می‌توانید آن را به حساب کاربری خود در سایت بت فوروارد  انتقال دهید. در سایت گزینه «واریز» را لمس کرده و روش «رمز ارز» را انتخاب کنید، لازم به به ذکر است که انتقال رمز ارز همانند انتقال بانکی مشمول یک میزان کمیسیون است که این مبلغ هزینه انتقال آن ارز در شبکه خواهد بود و به فرد انتقال دهنده و یا دریافت کننده رمز ارز مربوط نمی‌شود.

پیشنهاد ما به شما انتخاب رمز ارز (USDT (TRC-20 است که در حال حاضر یکی از کم‌ترین کارمزدها را دارد. پس از انتخاب این رمز ارز سایت به شما یک آدرس اختصاصی خواهد داد و با واریز به این آدرس می‌توانید به راحتی حساب کاربری خود را شارژ کنید. این آدرس در واقع مشابه شماره کارت فردی است که قصد دارید مبلغ را به آن انتقال دهید. توجه داشته باشید که آدرس ولت انتخاب شده صرفا برای یک پرداخت شما معتبر است و ثابت نیست. حال کافیست آدرس را کپی کرده و در قسمت انتقال USDT در صرافی قرار دهید. فراموش نکنید که در صرافی نیز گزینه شبکه TRC- 20 را انتخاب کنید، با تایید تراکنش مبلغ مورد نظر شما منتقل شده و حساب کاربری شما در سایت شارژ خواهد شد.
شما می‌توانید از همین روش درخواست تسویه حساب خود را نیز به راحتی ثبت کنید

 

⏩آموزش تصویری تبدیل ریال به ارز دیجیتال تتر