جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

آموزش برداشت از طریق ووچر مانی (Voucher Money)

یکی از روش‌های تسویه حساب در وب‌سایت بت فوروارد برداشت از طریق ووچر مانی (Voucher Money) است، در این روش می‌توانید به سادگی و با دریافت کد ووچر دلاری موجودی حساب خود را برداشت کنید. شما می‌توانید کد ووچر دلاری دریافتی را در صرافی‌های معتبر آنلاین نقد و به ریال تبدیل کنید.

برداشت از طریق ووچر مانی در نسخه موبایل

جهت برداشت از طریق ووچر مانی در ابتدا وارد حساب کاربری خود در ‌وب‌سایت بت فوروارد شوید و از بخش بالای صفحه گزینه موجودی خود و یا آدمک را لمس نمایید.

سپس وارد قسمت مدیریت موجودی شده و «برداشت» را انتخاب کنید.


در این بخش گزینه «ووچر مانی» را انتخاب نمایید.

در این صفحه مبلغ مورد نظر خود را در کادر «مبلغ» وارد کرده  و «برداشت کنید» را لمس نمایید تا درخواست برداشت شما ثبت شود.

⏩آموزش ویدیویی تسویه حساب از طریق ووچرمانی

برداشت از طریق ووچر مانی در نسخه کامپیوتر

جهت برداشت از طریق ووچر مانی پس از ورود به وب‌سایت بت فوروارد از نوار منو بر روی «موجودی حساب» خود کلیک کرده و «برداشت» را انتخاب کنید.

بر روی لوگوی «VOUCHERMONEY» کلیک کنید. در این بخش مبلغ برداشت مورد نظر خود را در کادر «مبلغ» وارد نمایید و «برداشت کنید» را انتخاب کنید تا درخواست برداشت شما ثبت شود.

 

  • در انتها کد ووچرمانی دلاری به صورت پیام خصوصی برای شما ارسال خواهد شد و به سادگی می‌توانید آن را در صرافی مورد نظر خود به ریال تبدیل کنید.
  • دقت نمایید برای استفاده از این روش جهت برداشت، باید حساب خود را تنها از طریق روش «ووچر مانی» شارژ کرده باشید.
  • همچنین توجه داشته باشید در فاصله زمانی ۹ صبح الی ۱۲ بامداد تأیید تسویه‌ها یک ساعته خواهد بود. در صورت ثبت درخواست تسویه خارج از این ساعات، درخواست تسویه شما در ساعت ۹ الی ۱۰ صبح بررسی می‌گردد.